Przydatna dla wielu klientów użytkujących piece chlebowe i do pizzy, siatka przeciwskurczowa jest niezbędna, aby wzmocnić konstrukcję wyżej wymienionych budowli. To materiał łatwy do zamocowania.

Nowoczesna siatka przeciwskurczowa jest wysokiej jakości materiałem o plecionej strukturze. Zastosowanie tego produktu ma szczególne znaczenie dla właścicieli i użytkowników pieców chlebowych oraz tych przeznaczonych do wypieków pizzy. Warto pamiętać o tym, że w konstrukcjach tych może pojawić się spękanie kopuły pieca, spowodowane intensywną eksploatacją i podwyższoną temperaturą powietrza. Zastosowanie produktu, którym jest siatka stalowa zbrojeniowa, eliminuje ryzyko uszkodzenia konstrukcji pieca chlebowego i tego przeznaczonego do wypieku pizzy. Dostępna również w ofercie naszego sklepu internetowego siatka przeciwskurczowa ma wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Siatka przeciwskurczowa przeznaczona do izolacji pieców do wypieku chleba i pizzy

SIATKA ZBROJENIOWA

Pozytywnie oceniona przez wielu użytkowników siatka przeciwskurczowa z naszego asortymentu tworzy stabilną podstawę. Dzięki niej można nałożyć kolejną warstwę materiału wykończeniowego, przeznaczonego do budowy i zabezpieczania pieców chlebowych oraz tych przeznaczonych do wypieku pizzy. Zastosowanie wyrobu, którym jest siatka stalowa zbrojeniowa, ogranicza ryzyko całkowitego uszkodzenia kopuły wyżej wymienionych pieców. Pleciona struktura, którą ma nasza siatka przeciwskurczowa utrzymuje materiały izolacyjne w odpowiednim miejscu. Produkt ten nadaje się do wykonywania profesjonalnych i amatorskich izolacji różnego typu pieców chlebowych i do pizzy, bez względu na wymiary ich konstrukcji.

Może Cie zainteresować: Pasta do uszczelniania gwintów rurociągów

Materiałem, który przyda się osobom samodzielnie budującym piece chlebowe i te przeznaczone do wypieku pizzy, jest siatka przeciwskurczowa. Może ona być przytwierdzona do pozostałych elementów pieca przy pomocy cementu Vitcas OC.