Niezawodna w działaniu pasta do uszczelniania gwintów to specjalistyczny preparat, dzięki któremu można maksymalnie uszczelnić połączenia gwintowe rur, znajdujące się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Produkt ten zapobiega wyciekom wody w systemach wodnych i gazowych.

Nowoczesna pasta do uszczelniania gwintów jest zgodna z normą BSEN 75 1 – 2: 1997, a także BS6956 część 5: 1992. Proponowany przez nas produkt ma wiele zalet. Nasza pasta do uszczelniania gwintów została pozytywnie zaopiniowana przez wielu klientów, używających jej na co dzień jako preparatu, służącego zabezpieczaniu połączeń gwintowych. To materiał nietwardniejący, który może być używany w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Wyrób ten nie zmienia swoich pierwotnych właściwości fizycznych i chemicznych, bez względu na to czy będzie on stosowany w instalacjach wody zimnej, czy ciepłej, a także gazu ziemnego LPG lub, pary o niskim ciśnieniu.

Atrakcyjny asortyment naszego sklepu internetowego może zainteresować wielu klientów, poszukujących łatwych do nakładania preparatów, które zapobiegają korozji aluminium, mosiądzu, miedzi i stali o niskiej zawartości węgla. Do tego celu można wykorzystać taki produkt, jak rekomendowana przez nas pasta do gwintów. Można ją nakładać na tego typu elementy pod warunkiem, że są one oczyszczone, pozbawione jakiegokolwiek brudu, smarów, a także innych pyłków czy nalotów. Ta pasta do gwintów została pozytywnie oceniona przez specjalistów, zajmujących się zabezpieczeniem instalacji wodno- klimatyzacyjnych przed niekontrolowanym wyciekiem wody, spowodowanym rozszczelnieniem gwintów rur. Nasz produkt może być stosowany do powierzchni ocynkowanych.

Warto sprawdzić: Czyszczenie instalacji co Twojego

Wysokiej jakości pasta do uszczelniania gwintów przyda się każdej osobie, która pragnie zabezpieczyć instalacje wodno – klimatyzacyjne, a także instalacje gazu ziemnego czy pary o niskim ciśnieniu, przed niekontrolowanym wyciekiem wody. To produkt dostępny w opakowaniu zawierającym aż 400 g pasty.