Sanotint naturalne kosmetyki i farby do włosów

Nowoczesne produkty przeznaczone do koloryzacji marki Sanotint zostały opracowane z myślą o osobach mających bardzo wrażliwą skórę głowy. To kosmetyki na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów roślinnych. Bezpieczna koloryzacja włosów pozwala uzyskać pożądany efekt farbowania, bez ryzyka podrażnienia skóry głowy. Jest to możliwe dzięki produktom marki Sanotint. To jedna z najbardziej cenionych na rynku firm, specjalizujących …

Filtry do paliwa firmy Adam Pumps

Adam Pumps to włoska marka, o której słyszał chyba każdy przedsiębiorca, związany z przemysłem paliwowym. Firma działa na rynku od 2010 roku, dostarczając sprzęt do przetaczania i dystrybucji paliwa. Spoglądając na filtry do paliwa Adam Pumps, możemy zauważyć, że są to produkty wysokiej jakości, które pomogą oczyścić ciecz, zapewniając lepsze użytkowanie układu paliwowego.

Pompa do paliwa Piusi Panther 72

Pompy do paliwa stanowią kolejny z niezbędnych elementów układu paliwowego w pojazdach i maszynach. Niegdyś dostępne były jedynie pompy zasilane mechanicznie, jednak w dzisiejszych czasach pompy elektryczne to standard.

Pompy do AdBlue

Pompa do Adblue 230 V 52l/min PREMAXto wysokiej jakości produkt, który z pewnością przyda się na niejednej stacji paliw. Produkt charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością 52 l/min.. Świetnie sprawdzi się do pompowania agresywnych cieczy o niskiej lepkości. Pompa do AdBlue wyposażona została w zabezpieczenie termiczne, które samodzielnie się resetuje. Urządzenie zapewnia prędkość obrotową przy przeciwciśnieniu …

Sklep online z osprzętem do każdego rodzaju paliwa

Sklep online z osprzętem do każdego rodzaju paliwa oferuje stacjom paliw i innym punktom dystrybucji niezbędne do działania akcesoria. W swoim asortymencie firma posiada wiele wysokiej jakości produktów, umożliwiających łatwiejszą pracę z olejami napędowymi, benzyną, paliwem Diesel, czy AdBlue.